W dniu 28 listopada 2018 r. RN TUW MEDICUM powołała Jerzego Witolda Pietrewicza na stanowisko wiceprezesa zarządu Towarzystwa. Wcześniej zasiadał m.in. w RN PZU Życie, był prezesem zarządu BOŚ S.A. oraz członkiem zarządu BFG. Oferta ubezpieczeniowa TUW Medicum została wzbogacona o ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych przedsiębiorstwa. Została zawarta umowa reasekuracji obligatoryjnej dla portfela gwarancji ubezpieczeniowych.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH

Elastyczna i innowacyjna oferta dla:

  • branży farmaceutycznej
  • branży medycznej
  • oraz innych
Czytaj więcej

UBEZPIECZENIA

Na najwyższym poziomie!

Aktualne oferty pracy

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MEDICUM poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ I ROZWOJU SIECI

OPIS STANOWISKA:

  • efektywne zarządzanie działem sprzedaży oraz jego rozwój przez skuteczną rekrutację i motywację Menedżerów i Agentów
  • realizacja celów biznesowych firmy w obszarach sprzedaży i rozwoju kadrowego podległej struktury
  • nadzór nad efektywnością i jakością sprzedaży w podległej strukturze
  • wdrażanie, motywowanie i szkolenie nowych pracowników
  • implementacja akcji marketingowych oraz rekrutacyjnych, budujących pozycję marki

WYMAGANIA:

  • min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu strukturą sprzedażową w branży ubezpieczeniowej
  • orientacja na wyniki i realizację celów
  • umiejętność budowania dynamicznego i dobrze współpracującego zespołu
  • zdolności negocjacyjne i dobra komunikacja nastawiona na realizację celów
  • bardzo dobrą znajomość pakietu Office, w szczególności Excela

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie ubezpieczeniowej w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • atrakcyjny system wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres biuro@tuwmedicum.pl wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MEDICUM z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Staniewicka 15, NIP: 5242787710, REGON: 363011011, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000586370 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawy ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko Dyrektor ds. Sprzedaży Ubezpieczeń i Rozwoju Sieci

UNDERWRITER UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH

  • Kompleksowa obsługa oraz analiza zapytań underwritingowych,
  • Udział w tworzeniu polityki underwritingu w zakresie ubezpieczeń majątkowych,
  • Udział w tworzeniu/projektowaniu produktów ubezpieczeń majątkowych,
  • Tworzenie i negocjowanie ofert ubezpieczeniowych pod kątem oceny ryzyka ubezpieczeniowego.

WYMAGANIA:

  • Wiedza z zakresu tworzenia produktów ubezpieczeń majątkowych,
  • Wiedza z zakresu tworzenia Ogólnych Warunków Ubezpieczenia,
  • Wiedza z zakresu oceny ryzyka oraz underwritingu,
  • Znajomość programów MS Office,
  • Zaangażowanie, dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

 OFERUJEMY:

  • Samodzielne stanowisko,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres biuro@tuwmedicum.pl wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MEDICUM z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Staniewicka 15, NIP: 5242787710, REGON: 363011011, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000586370 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawy ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko „Underwriter Ubezpieczeń Majątkowych.

 Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ADRES

ul. Staniewicka 14A
03-310 Warszawa

NIP 5242787710
REGON 363011011
KRS 0000586370

TELEFON

+48 (22)231 85 86

biuro@tuwmedicum.pl